Predaj a montáž strešných systémov, krytín

Predaj a montáž strešných systémov krytín

V prípade, že si chcete kúpiť novú strechu, mali by ste zvážiť, akú krytinu vyberiete. Dôvodom prečo venovať výberu krytiny pozornosť je hneď niekoľko. Po prvé je nutné posudzovať krytinu podľa typu vašej strechy a podľa stavby. Ohľad musí byť braný na maximálne povolené zaťaženie konštrukcie strechy. Voliť môžete medzi betónovými aj pálenými škridlami, v prípade, že vám budú tieto krytiny staticky povolené. Ak nie budete musieť zvoliť ľahkú strešnú krytinu. Ponuka je široká, vyberie si určite každý. Môžete si zvoliť plechové, vláknocementové, asfaltové krytiny alebo tiež krytiny z plastu. Je však nutné výber strešnej krytiny prekonzultovať s odborníkom, preto neváhajte a obráťte sa na neho. Je dôležité zvážiť aj sklon strešnej roviny.

Pálená škridla patrí medzi tradičné strešné krytiny, ktoré sú vyrábané z prírodných materiálov. Na slovenskom i zahraničnom trhu sa nachádza celý rad modelov rôznych farebných tvarov. Strecha s pálenými škridlami pôsobí originálne.

Betónová strešná krytina je odolná nielen voči poveternostným podmienkam, ale aj zabraňuje usadzovaniu nečistôt, zaručuje farebnú stálosť strechy. Medzi zákazníkmi je obľúbená kvôli priaznivej cene a estetickému dojmu.

Ľahké strešné krytiny sa využívajú pre svoju nízku hmotnosť, pre ľahkú a rýchlu montáž. Materiál, z ktorého sú tieto krytiny vyrobené, sú ľahké a odolné. Priaznivá je aj cenová dostupnosť.

Pri zaobstarávaní novej strechy by ste mali zvážiť všetky faktory s ohľadom na stavbu a typ strechy. Pri výbere ďalej hrá rolu cena strešnej krytiny a životnosť. Všetko by ste mali dôkladne zvážiť. V prípade, že by ste si s niečím nevedeli rady, kontaktujte nás.

Hladka-ocelova-krytina-Ruukki

Plechové krytiny

maslen,  metrotile, gerard, ruukki, isola

  • Plechové krytiny s kamenným granulátom

metrotile, gerard

 

MK Klampiarstvo

Tažká krytina

bramac, tondach, terran, km beta

MK Klampiarstvo

Asfaltové krytiny

MK Klampiarstvo

Hydroizolačné fólie PVC

Fatrafol, Bauder, Topwet

späť

Predaj a montáž strešných systémov, krytín