Predaj a montáž strešných výlezov, svetlovodov

fakro

  • Strešné výlezy umožňujú rýchly, jednoduchý a bezpečný prístup na strechu za účelom vykonania kominárskych, inštalačných alebo údržbových prác. V závislosti od typu podkrovnej miestnosti (vykurované, nevykurované) je možné použiť príslušný typ strešného výlezu.
  • Termoizolačné výlezové okno je kombináciou strešného okna a strešného výlezu. Ako výlez poskytuje ľahký a bezpečný vstup na strechu a ako okno plní funkciu osvetlenia interiéru a umožňuje vetranie miestnosti. Výlezové okná sú určené pre obytné a vykurované priestory.
  • Hlavnou funkciou výlezov Standard je umožniť prístup na strechu. Štandardné strešné výlezy presvetľujú podkrovie a majú možnosť otvoriť krídlo a vyvetrať podkrovný priestor. Sú určené pre nevykurované priestory, v ktorých sa vnútorná teplota blíži vonkajšej teplote.


cenník FAKRO
Cenník výrobkov FAKRO platný od 20.6.2022
(katalóg sa otvorí v novom okne) str.40-41

Tubusové svetlovody FAKRO

Strešné výlezy VELUX

Svetlovody VELUX

TWR/TLR pre šikmé strechy
TCR pre ploché strechy

So svetlovodom VELUX privediete prirodzené svetlo aj do tých najtmavších miest vášho domu, pretože je schopný prenášať slnečné i mesačné svetlo do miestností do vzialenosti až 6 m. Denné svetlo dovedie aj tam, kde by ste ho vôbec nečakali.

Detaily produktu
Šikmá strecha

Plochá strecha

Svetlovody VELUXSvetlovody VELUX
(katalóg sa otvorí v novom okne)

Ak nemôžete otvoriť stiahnutý PDF súbor, nainštalujte si program Adobe PDF Reader (zadarmo):

adobe