zateká strecha

Ak máte staršiu plochú strechu a zateká vám cez ňu do interiéru, pravdepodobne je pokrytá ešte starými lepenkami /ipou/ prípadne s asfaltovými nátermi. Tieto materiály boli v minulosti veľmi často používané, napriek tomu, že neboli dostatočne kvalitné.

 Ak ste tak ešte neurobili, nahraďte tieto materiály kvalitnými modifikovanými asfaltovými pásmi a zverte opravu vašej strechy odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami a overenými recenziami od zákazníkov. Denne nám volajú sklamaní zákazníci ktorí použili na opravu zatekania strechy tekuté gumoasfaltové nátery a po krátkom čase im strecha tečie veselo ďalej. Nedajte sa nachytať týmito ,,zázračnými“ prípravkami. Oprava zatekajúcej strechy lepenkou je desaťročiami  overená náprava vašich problémov. Žiadny náter neprenesie rôzne dilatovanie podkladov a zmrazovacie cykly. Na to funguje rokmi overená súhra kvalitných materiálov a skúsených realizátorov.  Zatekanie strechy a jej oprava si vyžaduje posúdenie  a realizáciu od profesionálov.  Oprava zatekajúcej strechy je špecifická stavebná činnosť ktorá jednoznačne vyžaduje mnohoročnú prax a skúsenosti od realizátorskej firmy.  

Skúste investovať 3 minútky – napíšte nám a my vám radi vypracujeme hrubú ponuku zdarma. Riskujete iba že dostanete práve tú  najlepšiu ponuku.