Bauder

Bauder – Umelohmotné strešné fólie

bauder

Ľahké strechy priemyselných a halových konštrukcií sú väčšinou izolované strešnými fóliami vyrobenými z umelohmotného (syntetického) materiálu. Platí rovnaké pravidlo ako v prípade asfaltovej hydroizolácie: Všetko závisí od kvality použitého systému.

BAUDER

BauderTHERMOPLAN je moderný hydroizolačný systém na báze FPO-PP s bezkonkurenčnou kvalitou. Stanovuje štandardy na poli bezpečnosti, jednoduchosti realizácie a dlhodobej životnosti a počas niekoľkoročnej praxe sa vynikajúco osvedčil.

Vysokokvalitné inovatívne fólie pre ploché strechy sú vyrábané v súlade s najmodernejšími technológiami v závode Schwepnitz – s osvedčenou kvalitou a kompetenciami značky Bauder.

Strešné fólie BauderTHERMOFIN sú vhodné tak na mechanicky kotvené systémy ako aj na montáž pod štrkovú záťaž. Tieto fólie sú v širokom teplotnom rozsahu bezpečne a jednoducho zvárateľné. Vďaka základnému materiálu FPO-PP sú ekologické vlastnosti vynikajúce: fólie neobsahujú zmäkčovadlá, ťažké kovy, chlór a iné halogény.

Pri hydroizolácii ľahkých striech priemyselných alebo halových konštrukcií je často treba splniť len základné až stredné požiadavky. Spoločnosť Bauder ponúka na tento účel široký výber systémových riešení na báze PVC-P. Jednovrstvová fóliová hydroizolácia BauderTHERMOFOL spĺňa všetky súčasné štandardné požiadavky a je možné ju bezpečne použiť pre novostavby, ale aj pri sanácii.

bauder