Gerard

logo gerard
GARANTOVANÁ DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Oceľ pokrytá hliníkovo-zinkovým náterom ZINCALUME® sa vyznačuje dlhodobou ochranou proti korózii. Kombinácia výnimočnej ochrany zinku s ochrannou bariérou hliníka zabezpečuje výnimočnú funkčnosť aluzinkovej vrstvy takmer vo všetkých prostrediach. Všetky nátery chrániace profil sú nanášané hneď po jeho vylisovaní. Sú rovnomerne hrubé, preto neexistuje riziko vzniku mikro-trhlín.

Gerard Classic

Inšpirujúce, neopakovateľné a elegantné.
Ako napovedá samotný názov „Classic“, táto krytina je symbolom odvekej dokonalosti a tradície. Odzrkadľuje  životnosť tradičného, precízneho remesla, ktoré zvládlo aj  skúšku času.
Gerard Classic

Dostupné farby
gerard classic farby

Gerard Heritage

Odkrývanie minulosti s cieľom zachovať ju pre potomkov.
Inšpirovaní trvalým a krásnym dedičstvom predávaným z pokolenia na pokolenie, odkrývajú architekti 21. storočia tradičné hodnoty minulých čias. Toto historické dedičstvo významných architektov a ich štýlov konštruovania striech následne inšpiruje súčasných projektantov. Spájajúc dedičstvo minulosti so súčasnými projektovými požiadavkami vytvorila spoločnosť AHI Roofing neopakovateľný projekt ľahkej krytiny – bobrovky pre 21. storočie
gerard Heritage
Dostupné farby
heritage

Gerard Corona

Dedičstvo tradície a remesla.
Európania osídľujúci Ameriku v 17. a 18. storočí priviezli so sebou tradičné anglické, francúzske a nemecké štýly triech kopírujúc im známe vzory z dreva, ktorého mali dostatok. Cédrové drevo bolo otesávané sekerou na výrobu šindľa. Prirodzený atraktívny vzhľad šindľových striech zostal zachovaný v prevedení krytiny Gerard Corona, zabezpečujúcej ároveň ľahkú montáž. Gerard Corona si získala taktiež veľkú popularitu v oblasti Tatier, kde sa s úspechom ujal tradičný drevený šindeľ.

corona
Dostupné farby
corona

Gerard Senator

Charakter, modernosť a jednoduchosť.
Do polovice 20. storočia bol asfaltový šindeľ najčastejšie používaným materiálom pri výstavbe striech. Na seba sa nakladajúce škridly boli prvotne vyrábané ako menšie dosky z cédrového dreva alebo terakoty. Gerard Shingle nahrádza trojrozmerný asfaltový šindeľ s využitím materiálov a technológie 21. storočia a tieňovaným minerálnym posypom. Vyrába sa v štyroch farebných prevedeniach.

senator

Dostupné farby
senator

 

 

 

Gerard Milano

Neopakovateľnosť vášho domu.

Vďaka svojej vlastnej technológii AHI Roofing rozšírila svoj sortiment oceľových krytín o škridlu Gerard Milano – profil s nadčasovým dizajnom tradičných striech oblasti Stredozemného mora. Jemné hrany a univerzálnosť tohto atraktívneho profilu spríjemňujú architektom a projektantom prácu vďaka širokej ponuke strešného sortimentu.

milano
Dostupné farby
milano

 

Gerard Diamant

Zredukujete čas a náklady.
Predstavujeme Vám novinku na trhu krytín GERARD – DIAMANT. Nový tvar a hlavne rozmer šablóny 1270 mm / 400 mm predurčuje nový profil na úspech. Má tak o 10% väčšiu plochu, preto je potrebných menej kusov na pokrytie strechy. Voľbou strechy GERARD DIAMANT – zredukujete celkový stavebný čas a náklady.
diamant
Dostupné farby
diamant

Môže sa Vám ešte páčiť...